www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

rezygnacja

Rezygnacja
Author Message
Shaka[D14]

BismarckImperium Niemieckie

Piwa: 60/18
plutonowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2016-01-18, 10:20   Rezygnacja

Przepraszam, że rezygnuje ale:

a) gram jak noga dałem się wybić jak noga, lepiej żeby dokończył ktoś grę kto umie się bronić
b) straciłem sojusznika, który dalej się nie odzywa
c) mam ostatnio jakieś problemy techniczne.

Sory, że zawaliłem grę ale po prostu nie mam jak dokończyć naszej gry.
Postaw piwo autorowi tego posta

Bobek1971 

NapoleonImperium Rzymskie

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 88/365
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2016-01-18, 11:16   

thx Wnuczuś za jasną deklarację.

Rihiter 

StalinImperium Rosyjskie

Piwa: 134/19
starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo XIV  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2016-01-18, 17:57   

Wnuczek. Ok. Ale zrób tą ostatnią turę. Bo tak to znowu czekamy na jakiegoś chętnego zastępującego. Albo AI... co będzie średnie w obecnej sytuacji (środek wojny).

Dyplo Hymn

jarek17777

De GaulleImperium Francuskie

Piwa: 15/53
starszy plutonowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII 
Posted: 2016-01-18, 18:18   

Rihiter daj pod AI, nie chcę dalej czekać kilka dni na turę :|
Gdyby Wnuczek mógł/chciał zrobić turę to by już to zrobił.

To nie jest środek wojny, w Europie Niemcy mają pewnie z 10 jednostek.

Bobek1971 

generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2016-01-18, 18:44   

Nic prawie mu nie zostalo Rihi

Rihiter 

StalinImperium Rosyjskie

starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo XIV  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2016-01-18, 23:16   

Jutro dzwonię do jednego gracza z zapytaniem czy zagra do końca Niemcami. Jeżeli odmówi to AI.

Dyplo Hymn

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 60/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2016-01-18, 23:17   

Moze ten nowy yeaah by wszedl? Podpytaj go Riczi logował sie wczoraj i zapisal do DyploMisia

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

jarek17777

starszy plutonowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII 
Posted: 2016-01-19, 18:23   

To może napiszesz o kim myślisz Rihiter ?
Nie bardzo chciałbym aby nację przejął w połowie gry ktoś całkiem obcy.

Ponti, to bez sensu. Niemcy są w stanie agonalnym.

Jestem za AI, Rzesza jest to nacja bez przyszłości jednak nie chcę kolejnej zmiany na obecnym etapie.
Zaznaczam, że zmienia mi się juz drugiego sąsiada.

Rihiter 

StalinImperium Rosyjskie

Posted: 2016-01-19, 23:02   

Dopiero teraz dostałem od Scoobiego nr telefonu do tego gracza, o którym myślałem. Więc nie będę dzwonił o 11 w nocy. Poczeka do jutra.

Chodzi o ToyoToma. O nim myślałem. Myślę, że będzie chętny. Jak ktoś ma kontakt z TT dobry to możecie też zagadać.

Dyplo Hymn

Bobek1971 

Posted: 2016-01-20, 07:10   

TT wątpie ze bedzie zadowolony z wejscia na kilka tur na nację...by klikac tylko ET.

jarek17777

Posted: 2016-01-20, 08:17   

Nie wiem po co w ogóle czekamy no ale ... to nie moja decyzja, tymczasem kolejne dni lecą.

Rihiter 

StalinImperium Rosyjskie

Posted: 2016-01-20, 21:51   

Jarek, a porozmawiałeś z kimś czy by nie chciał zagrać? Pewnie nie. Ja wczoraj i dziś byłem w delegacji, non stop zajęty, więc nie miałem możliwości biegać za chętnymi. Ale udało mi się w końcu dodzwonić do TT i zgodził się zagrać za Wnuczka. Muszę jeszcze jedynie od tego drugiego wydębić hasło do nacji, bo oczywiście pomimo wysłania PW w tym temacie nic mi nie przesłał...

Jak tylko będę miał hasło do nacji TT je dostaje i działa.

Dyplo Hymn

jarek17777

Posted: 2016-01-20, 23:17   

Rihi, ja napisałem swoją propozycję. AI i tego się trzymałem.
Jak chciałem zmienić i dla UK i dla Rzeszy prowadzących bo poprzedni napisali, że nie chcą grać to wzmianka "turka dalej" Ci wystarczyła, jak widać wyszło na moje.

Dobrze, że załatwiłeś szkoda, że tura dalej się wlecze a mogliśmy kliknąć AI ( tak by było najsprawiedliwiej).
Wnuczek, przez 2-3 dni trzymał turę a pisał, że zrobi po czym nie wbił na te 3 minuty kliknąć EoT i teraz dalej czekamy, jestem sfrustrowany od dawna choć bardzo powoli jak i samo tempo przestaje to być poważne.
Gramy dłużej niż dyplo, a jest 25 tura. Wiem, że to nie Twoja wina ale jak pisałem nie można się bawić w podmiany i tak dalej całe życie zwłaszcza dla mało istotnej już nacji.

Został nam jeszcze Trebuch ale on przynajmniej klika tury.
Ja już z Wnuczkiem czy Revo pbemów grać mam nadzieję nie będę bo olali zupełnie nacje już chyba przed 10 turą.

No jak dla mnie np. nie podpięcie ropy aż do teraz przez Revo czy klikanie obydwu panów tury w 3 minuty mając tyle miast i tyle rzeczy do ogarnięcia to w ogóle nieporozumienie i pisałem to od dawna.

Co lepsze sam atak to już kwintesencja tego o czym pisałem. Zaatakować największą armię, mając praktycznie samą piechotę na tym etapie to ... ehh o czym ja już piszę.

Rihiter 

StalinImperium Rosyjskie

Posted: 2016-01-21, 00:54   

Ok. Mamy wszystko. TT ma info.

Dyplo Hymn

Raptorous

TokugawaImperium Japońskie

xfire: raptorous26
Piwa: 25/17
starszy szeregowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  III miejsce w Dyplo - DyploMiś3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII 
Posted: 2016-01-21, 08:59   

jarek17777 wrote:
Rihi, ja napisałem swoją propozycję. AI i tego się trzymałem.
Jak chciałem zmienić i dla UK i dla Rzeszy prowadzących bo poprzedni napisali, że nie chcą grać to wzmianka "turka dalej" Ci wystarczyła, jak widać wyszło na moje.

Dobrze, że załatwiłeś szkoda, że tura dalej się wlecze a mogliśmy kliknąć AI ( tak by było najsprawiedliwiej).
Wnuczek, przez 2-3 dni trzymał turę a pisał, że zrobi po czym nie wbił na te 3 minuty kliknąć EoT i teraz dalej czekamy, jestem sfrustrowany od dawna choć bardzo powoli jak i samo tempo przestaje to być poważne.
Gramy dłużej niż dyplo, a jest 25 tura. Wiem, że to nie Twoja wina ale jak pisałem nie można się bawić w podmiany i tak dalej całe życie zwłaszcza dla mało istotnej już nacji.

Został nam jeszcze Trebuch ale on przynajmniej klika tury.
Ja już z Wnuczkiem czy Revo pbemów grać mam nadzieję nie będę bo olali zupełnie nacje już chyba przed 10 turą.

No jak dla mnie np. nie podpięcie ropy aż do teraz przez Revo czy klikanie obydwu panów tury w 3 minuty mając tyle miast i tyle rzeczy do ogarnięcia to w ogóle nieporozumienie i pisałem to od dawna.

Co lepsze sam atak to już kwintesencja tego o czym pisałem. Zaatakować największą armię, mając praktycznie samą piechotę na tym etapie to ... ehh o czym ja już piszę.

Wyluzuj Jarek.
Co do Wnuczka to rzeczywiście dziwne że tury robił 3 minuty.
Revo został pojechany w Dyplo i trochę mu się dziwie że nie ma jeszcze ropy podpiętej.
To co floty ani bombowców w ogóle nie robi, nie wspomne o czołgach :kwasny:
Z kolei z drugiej strony Rihiter siedział 5 h w grze. :hyhy:

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum