www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt 34, start 2007-05-15 15:33:09 przez Ponti (Turcy)
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 13/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-07-02, 13:14   Pakt 34, start 2007-05-15 15:33:09 przez Ponti (Turcy)

Pakt nr 34, utworzony 2007-05-15 15:33:09 przez Ponti (Turcy)
Nazwa paktu:
Zaproszone do paktu nacje:
1. Cola (Persowie)
2. Ponti (Turcy)

Ponti (Turcy) 2007-05-15 15:47:27:
Zakładam ten pakt tak jak ogadalismy na PW pomozesz mi militarnie w wojnie z LBD dosyłajac jednostki bo naiwnym jest twierdzenie ze Grek pojdzie na mnie sam musiałby być niespelna rozumu.Jednostki bedą liczone jakie mi przekazujesz po liczbie młotków konflikt moze byc długi potem oddam Ci równowartosc jednostek w młotkach moze zamiast 20 katapek dostaniesz np 8 grenadów,daj znac jak to widzisz i czy ci to pasuje.Za pomoc oczywiscie na teraz moge zaproponowac Ci około 6 worków na wypożyczenie/przechowanie zawieruchy wojennej lub w przypadku mojej porazki całkowite oddanie bo po co mi beda wtedy??:) kilku chciałbym zachowac by w razie kontry móc robic drogi do Aten,worki przydadza Ci sie na pewno masz sporo ziemi ale zupełnie jałowej zniszczonej wojna.chciałbym tez bys drukował wojsko ciagle i podsyłał mi ,jak napisałem bede liczyl ilosc pożyczonych młotków i zwróce je po udanej batalii bedzie to cos na zasadzie land-lease jak w II wojnie swiatowej ;) Za pozyczenie armii mozemy pogadac takze o złocie ale ono jest mi potrzebne do modernicacji armii wiec wejdzie w rachube dopiero jak zacznie sie wojna na ich ziemi. Pusciłem PW do meci zobaczymy czy sie wywiaże z tego co mówił na xfire ,ale na razie jest jak jest i musimy sobie radzic obydwaj ,zalezy mi głównie na katapach i słonikach oraz jak masz to longbowy.
Ponti (Turcy) 2007-05-15 15:50:55:
Ogolne podumowanie Cola jezeli zaczne przegrywac wojne z Turcji nie zostanie kamien na kamieniu bede walczyl az do konca nie jestem typem goscia który ucieka na pierwszy podmuch złego wiatru ,Grek mnie troche zaskoczyl sporo woja poszlo na stolice Azteków i mam na razie malo katap na granicy jak znam życie grek ma pewnie rycerzyków i inżynierie na pewno takze sporo kusz.zobacze dzisiaj czym mi wjedzie i jak to widze,jak czarno bedzie- to trudno :) w dyplo #2 raczej nie zagram.
Cola (Persowie) 2007-05-16 12:56:39:
oki podesłałem już 6x katapa + 2x chariot + 4x axe + 1x spear... wysyłam kolejne Wszystkie warunki mi pasują bo co mają mi nie pasować :) Longbowy powiadasz?? :) :):):) Najpierw musze sie doturlać do techa, bo ja od poczatku gry nic nie robie tylko walcze i jestem mooooocno w plecy :) Miejmy nadzieję że się Meca określi choc cięzko to widzę gdyż ma wojnę z Inkami. Ja tez z Nim wczoraj gadałem przez skype o sytuacji i gotowy pomóc, ale troszkę się przeliczył i myslał że Inka wczesniej padnie
Cola (Persowie) 2007-05-16 21:58:53:
3x axe +3x spear + 6x katapka... to w tej turze dołożyłem... reszta będę szedł i oddawał po 2 jednostki na turę by wykres zbtnio nie szedł w dół
Cola (Persowie) 2007-05-17 04:52:29:
Jest dobrze :) Indie wypowiadaja wojne Mongolii, a co za tym idzie Mongolia siłą rzeczy jest wciągnita w konflikt z LBD :) ...a LBD musi rozrzedzić wojska.
Cola (Persowie) 2007-05-18 22:57:02:
dodatkowe 4 katapy
Cola (Persowie) 2007-05-20 12:48:17:
i dodatkowe 4... bede tak po kilka sztuk dawal... oczywiscie caly czas sie poruszam w strone Twojej granicy zachodniej
Ponti (Turcy) 2007-05-21 10:23:17:
Cola *** dostarczasz mi wojsko i jestem wdzieczny ale teraz ju zmam pozamiatane ma lepsze wojsko od mojego wali mnie bez strat praktycznie spróbowałem kontry to poszło mi 30 jednostk e 5 miast mi spalił lepiej bys wyszedl chyba jakbys wbił mi nóz w plecy Cola:) moze sie jeszcze utrzymam ale meca zrezygnował z gry tylko patrzec jak walnie na mnie cała armia LBD.jakby cos oddam ci czesc miast jakbym mial tego nie przeżyc.dla mnie dyplo powoli sie konczy.
Ponti (Turcy) 2007-05-21 14:13:43:
popełnilem bardzo duzy bład bo tak armie by sobie stały podszedłęm swoja i wtopiłem mialem pecha gromadze teraz co mam pod stolica i czekam moce produkcyjne sa niezle pracuja pelna para -nadziei teraz wielkiej nie mam poprzednia turka zadecydowała o wszystkim
Cola (Persowie) 2007-05-22 08:34:53:
poszły kolejne 3 katapki :) Noża w plecy Ci nie wbiję :) Pomyśl jak wyjść z sytuacji : 1) ścinka globalna? 2) co z Mecą? W ogole nie gra czy się mota? 3) podpisz pokój za cenę miast, a i tak masz miasta Azteca - wtedy pójdziemy w naukę - tereny mamy niezłe i postaramy się doczłapać do "normalnych" technologii i przygotujemy wojnę porządnie :) P.S. skąd wiedzą że katapki do Ciebie idą? Ja muszę wojo wycofać skoro to widzą - choć nie wiem jak i skąd. Jak sie po nas całe LBD przeczołga to będzie lipa i destabilizacja świata. Szkoda, że Meca nie kosi Bobka, bo by musieli siły rozbijać na 2 armie.
Ponti (Turcy) 2007-05-22 08:51:47:
Woja pod żadnym pozorem nie wycofuj to jest blef moim zdaniem lub masz miasto z ich relą obok i widza je. 1)o scince myslałem da mi to jakichs 30 dobrych i bardzo dobrych jednostek + Twoje katapy i zrobie z nich miazge 2)nie wiem co z Mecą mógłby pograc ostro co najlepsze on Bomblowi pomogl a Bombello cos jemu nie chce a LBD wbija sie jak w masło 3)Myslałem o tym ale oni chcą mojej armii a na to sie nie chce zgodzic nie wiem moze spróbuje ponegjcjowac pokoj acha i katapek nie ma bata bys wycofal.Zanim do Ciebie dojda Cola bedziesz miał dwa razy tyle wojska.Tak łatwo nie przejda mam pewien plan. 4)Możnaby jeszcze dogadac sie z Peterem ze skoro atakuja nas to Peter włacza sie do wojny lub mówi ze sie właczy powinno ich to odstraszyc.
Cola (Persowie) 2007-05-22 13:19:31:
oki wszystko wiadome... wygląda na to, ze wojna bedzie : Turcja, Persja, Arabia, Rosja, Mongolia vs reszta świata :) najgorsze jest to, ze zaraz bedzie astro i wtedy duzo trudniej będzie bronić :(
Cola (Persowie) 2007-05-22 21:49:07:
pomyliłem się... ruchy są pozorowane i Mongolia gra "zachodnimi" kartami... czyli wojna Peter i my vs reszta świata
Cola (Persowie) 2007-05-22 21:52:46:
nastepne 3 katapy poszły
Ponti (Turcy) 2007-05-22 23:23:59:
Rozmawiałem z Peterm naswietlilem mu sytuacje nie pomoze nam ale zrobi im pieklo na ziemi na polnocy przejdzie na police state + złoty wiek wie ze wjada mu galleonami.
Cola (Persowie) 2007-05-22 23:28:25:
Może przyszedł czas by ******ć wszystko i olać obronę a tylko dlatego by spalić wszystko?
Cola (Persowie) 2007-05-22 23:29:19:
miasta do 1 i cała hurra i palimy wszystko a oni nawet jak przypłyną to jedynek nie przejmą
Cola (Persowie) 2007-05-26 15:38:01:
7 katap w poprzedniej i kolejne 7 katap w tej turze poszlo - mam nadzieje ze odeprzesz teraz?
Ponti (Turcy) 2007-05-26 23:24:46:
przeszedlem do kontry rozwalilem w tej turce ponad 40 jednostek domelowi cala głowna armie jest bardzo dobrze cola
Cola (Persowie) 2007-05-27 19:07:20:
no to sie ciesze :) kolejne 3 jednostki : 1axe + 1katapa +1slon, ale za to wypasiony ;)
Cola (Persowie) 2007-05-30 22:20:15:
w poprzedniej turze 2xspera +2xslon +2xkatapa a w tej 2x spear + 2x katapa i juz wiecej woja nie mam :( ...ale widze ze Ty polegles ostatnio mocno chyba?? :(

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum