www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

civ6dyskusjagotm2przechwalki

GOTM2 Civ6 - dyskusja i przechwałki
Author Message
Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 88/307
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2016-11-27, 12:11   

wysyłam ..całkiem całkiem wynik..myslę że ten sam trick co Wolfenlane
Postaw piwo autorowi tego posta

Rudi2

xfire: rudi22222
Helped: 6 times
Piwa: 204/69
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2016-11-27, 16:11   

Ja niestety nadal powyżej 50 tury ale i tak jestem zadowolony bo w niby banalnie prostym zadaniu zrobiłem już kilka różnych "ścieżek".

Rudi2

generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2016-12-07, 19:02   

Oficjalnie ogłaszam zakończenie przyjmowania wyników w GOTM2.
Osiągnęliśmy pełny sukces który przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. W związku z tym trochę więcej czasu niż zaplanowałem zajmie mi przeanalizowanie wyników. Jeśli się odpowiednio zmotywuję to są szanse na przedstawienie wyników pojutrze a może nawet i jutro ale to będzie kierat którym do tej pory nikt chyba nie zakręcił. Ja dam radę. Zagryzę zęby siekacze i trzonowe ale radę muszę dać.
Mam już wytyczony jasny i klarowny plan działania.
Po pierwsze muszę się zmotywować więc kończę bo sklep osiedlowy mi zamkną a dalej podejmę następne procedury działania.

Rudi2

Posted: 2016-12-12, 02:35   

Przepraszam za opóźnione wyniki GOTMa ale sprawy wyższej konieczności nie pozwalały mi dokładnie przejrzeć zapisów.
Wielkiej frekwencji nie ma i dalsza zabawa pozostaje pod znakiem zapytania. Jeśli jest naprawdę wola kontynuowania piszcie ale od kilku tygodni nie widziałem nawet wpisów w dziale Civ6 więc to wiele znaczy.

Zdecydowanie wygrał Wolfenlane przy rewelacyjnym wyniku 44 tury. Nie podejmę się opisania jak on to zrobił bo pomimo usilnego wpatrywania się do tej pory nie wiem.
Proszę o pochwalenie się tym wynikiem :padam:

Pozostałe wyniki są tu:
http://civilization.org.p...pic.php?t=41186
Last edited by Rudi2 on 2016-12-12, 13:14; edited 2 times in total  

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 88/307
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2016-12-12, 14:48   

Gratki dla najlepszych i organizatora :)

Tak jak zauważyłeś trafnie Rudi....chyba na razie gotm do lamusa :) zbyt slabo to wygląda :)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum