www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

1.10.201814datadodyplostartwstepnawstepnezapisy

Wstępne zapisy do Dyplo 14 - start 1.10.2018 [wstępna data]
Author Message
bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 65/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2018-09-30, 19:04   

Sojusznik będzie waszym dobrym duchem. Ja się cieszę, że przynajmniej chwilowo pokonałem to uzależnienie :)

PS
Ale możemy zrobić jakieś spotkanie w okolicach drugiej połowy października... jacys chetni?

Rudi2

xfire: rudi22222
Helped: 6 times
Piwa: 218/72
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2018-09-30, 22:47   

Na razie jest was znów 15 bo dick76 nie rozegrał ani jednej gry 1x1 ani też nie mam z nim kontaktu tel.
Nie zaryzykuję bo nie chcę co chwila cofek a potem kończyć jako zastępca przez 50 tur bo tłumacz źle przetranslacił regulamin.
Ma czas do połowy tygodnia by pokazać że czyta ze zrozumieniem. Ja mu żadnych info nie będę podsyłać bo rzecz w tym by pokazał swoją samodzielność w piśmie choć niekoniecznie w wymowie.

ps. co do zlotu to wpierw musimy wystartować a potem dopiero świętować, Bombel będziesz honorowym gościem :padam:

ps. jeśli nie wykażecie ogromu poświęcenia dla sprawy i nie dostanę PW z numerem tel. to zagracie w 12 osób,
Last edited by Rudi2 on 2018-09-30, 22:55; edited 3 times in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

plewan_79 

Helped: 7 times
Piwa: 21/24
pułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy 
Posted: 2018-09-30, 22:59   

Cule jest szesnasty

dick76 

Otrzymał 1 piw(a)
Posted: 2018-10-01, 08:27   

Nie grałem tak daleko w twoich grach 1c1, ponieważ kilka dni temu wiedziałem tylko o twojej społeczności, ale jeśli muszę grać również w tym formacie. Język będzie naprawdę problemem, ale rozumiem angielski, a tłumacz ma nadzieję, że dobrze zrozumie również język polski. Poza tym gram od kilku lat w hiszpańskim pitbocie i do tej pory nie miałem żadnych poważniejszych problemów ze zrozumieniem między mną a Hiszpanami.

Szukałem reguł Twojej społeczności na Twoim forum, ale nie mogłem ich znaleźć. O ile rozumiem, że chcesz mój telefon, wyślę ci moją osobistą komunikację i będziemy mogli napisać na przykład do Viber. Pozdrowienia

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 88/370
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2018-10-01, 09:36   

@ dvametraninja, dick 76
zasady w Dyplo 14 nie będą się wiele różnić od zasad z Dyplo 13
http://civilization.org.p...pic.php?t=41632

Mod do Dyplo 14 też zapewne wiele się nie będzie róznić więc sobie ściągnijcie i zobaczcie co i jak . Opis zmian też chyba jest pod tym linkiem.

Wyslijcie numery telefonów do admina Gry - Rudi. Przez PW

za dicka 76 poręczam

Jak Cule chce grać i nie ma już miejsc to odstąpię mu miejsce a ja będę rezerwowym graczem dla tzw stabilności gry i będę wskakiwał na wakaty czy też osłabiebnia motywacji ;)
Last edited by Bobek1971 on 2018-10-01, 09:39; edited 3 times in total  

Shaka[D14]

Piwa: 60/18
plutonowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2018-10-01, 16:36   

Ale trzeba by przetłumaczyć regulamin na angielski bo jednak regulamin musi być oczywisty

Rihiter 

Piwa: 134/19
starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo XIV  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2018-10-01, 20:26   

Peter wrote:
In.

Holy f shit! :rotfl:

Dyplo Hymn

ScoobyDoo 

xfire: scoobydoopl
Piwa: 91/77
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2018-10-01, 21:07   

Rudi2 wrote:
Na razie jest was znów 15 bo dick76 nie rozegrał ani jednej gry 1x1 ani też nie mam z nim kontaktu tel.

rudi wg mnie jak mowi ninja, to on reczy za kolegę. DwaMetraNinja gral w pucharach na kacu wieć to nie jest gość z nikąd. Więc wg mnie mozemy zaakecpotwać dick76

Rihiter 

starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo XIV  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2018-10-01, 22:49   

Nie świrujcie. Martina dopuszczaliśmy do gry wielokrotnie, a chyba nie muszę mówić jaki to odpowiedzialny gracz.

Dyplo Hymn

Rudi2

generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2018-10-02, 06:09   

Skoro mają takie mocne poparcie to ja na pewni nie będę blokował ich udziału ale trzeba wobec tego przetłumaczyć regulamin na język angielski a najlepiej na bułgarski.
Kto się podejmie? Zamierzałem Leszka poprosić przez telefon ale widzę tu wielu ich przyszłych sojuszników więc Lechowi odpuszczę.
Jeśli mają grać to muszą mieć równe szanse z wami min. znać dobrze regulamin bez przekłamań internetowego tłumacza.
A poza tym, skoro wypływamy na wody międzynarodowe to niech będzie pełna profeska.
Last edited by Rudi2 on 2018-10-02, 06:11; edited 1 time in total  

Rihiter 

Posted: 2018-10-02, 08:10   

Rudi, bedzie gotowy regulamin to bedziemy tlumaczyc. Zakladam ze wprowadzisz zmiany wzgledem D13 - uproscisz, usuniesz to co moze generowac konflilty.

Dyplo Hymn

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 88/370
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2018-10-02, 08:35   

i nie róbcie spin ...w dyplo 13 - fajnie się grało :)

Rudi2

Posted: 2018-10-02, 14:24   

Rihiter wrote:
Rudi, bedzie gotowy regulamin to bedziemy tlumaczyc. Zakladam ze wprowadzisz zmiany wzgledem D13 -

Regulamin jest dość obszerny więc można go przekładać na angielski a potem uzupełnić wprowadzone zmiany.
Tych zmian w regulaminie nie będzie aż tak dużo by czekać na ostateczną wersję.
Zresztą, już jesteśmy na etapie negocjacji z potencjalnym tłumaczem.

Rihiter wrote:
usuniesz to co moze generowac konflilty.

Ależ oczywiście :) doda się stosowny paragraf zabraniający tworzenia konfliktów. Genialne.
Last edited by Rudi2 on 2018-10-02, 14:26; edited 1 time in total  

Lary33 

xfire: lary33
Piwa: 35/29
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2018-10-02, 18:38   

a kiedy planowany start , bo muszę zaplanować sobie jesień-zima ;)

ScoobyDoo 

xfire: scoobydoopl
Piwa: 91/77
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2018-10-02, 20:22   

Jest 16 osób, rudi mapę bedzie musial zrobić recznnie, bo niestety nie ma tego edytora ktorego haram używał (zreszta on byl w fazie beta) i zajęło to bardzo dużo czasu, wg harama tyle i to by zajęło ręcznie.

Najważneijsza jest liczba graczy, jak jest 16 to jest OK. Postawienie serwera jest blyskawiczne (wymaga tylko mojego czasu)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum