www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

eliminacjagadek

Closed by: Rudi2
2018-11-07, 21:21
Gadek eliminacja
Author Message
Rudi2

NieznanyImperium Chińskie

xfire: rudi22222
Helped: 6 times
Piwa: 218/72
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2018-11-07, 16:49   Gadek eliminacja

Gadek wrote:
Po pierwsze przepraszam niechcący zajrzałem.

Nie prawda. Z logów wynika że wielokrotnie wchodziłeś na nację Japonii.

Gadek wrote:
szybko opuściłem jak zorientowałem się.

Dlatego wbijałeś wielokrotnie?

Gadek wrote:

Już się nie powtórzy.

Na pewno się nie powtórzy.

Gadek wrote:

Po drugie turke zrobiłem wydałem rozkazy robotnicy poszli do pracy

Nie prawda. Jeden został w mieście nie przestawiony bez wydanych rozkazów.

Gadek wrote:
To moje pierwsze dyplo więc proszę dać mi ze dwie turki żeby to ogarnąć.

Prosiłem żebyś rozegrał przynajmniej dwie gry 1x1 to się oburzyłeś. Dyplo to nie miejsce gdzie się uczysz podstawowych zasad bo psujesz grę innym ludziom którzy wkładają w to czasami max swoich umiejętności robiąc jednocześnie wielomiesięczny maraton.

Zostajesz wykluczony. Na twoje miejsce wejdzie inny gracz.

Uzasadnienie (nazwanie tego podsumowaniem obrażałoby innych graczy którzy odpadną po faktycznej walce o życie).
Prosiłem żebyś przedstawił swoją wersję zdarzeń na PW ale nie raczyłeś napisać więc mogę opierać się tylko na tym skąpym twoim wpisie.
Nie traktujesz nas poważnie, kłamiesz co co wynika choćby z zaznaczonych wyżej twoich wpisów.
Nie umiesz grać w Civ4 do tego stopnia że mój chomik lepiej by wykonał ruchy na twojej nacji. Niestety zdechł.

To co przestawiłeś (bo trudno to określić że wykonałeś ruchy) można podsumować w ten sposób - tylko 3 wojownicy zostali przesunięci bez zastrzeżeń a pozostałe jednostki kompletnie bez sensu, ładu i składu. Nawet skautem nie ruszyłeś się poprawnie lecz idiotycznie bo mając do wyboru trzy górki z których odsłaniałeś zaciemnione pola wybrałeś inaczej.
Stolicę postawiłeś najgorzej jak było to możliwe odcinając sobie możliwość postawienia miasta przy koniach.
Drugiego osadnika wepchnąłeś na sąsiednią górkę z miedzią gdzie każda inna droga dojścia do pozycji postawienia miasta przy zbożu (bo konie cie kompletnie nie interesowały) była krótsza o jedną turę.
Nie wybrałeś technologi do odrywania.
Jednym słowem - rozpacz. Zły jestem na siebie że dałem się nabrać na twoje zapewnienia.

Last edited by Rudi2 on 2018-11-07, 17:05; edited 2 times in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

Shaka[D14]

CzakaImperium Zulusów

Piwa: 60/18
plutonowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2018-11-07, 16:56   

Quote:
Nie umiesz grać w Civ4 do tego stopnia że mój chomik lepiej by wykonał ruchy na twojej nacji. Niestety zdechł.

Rudi rozpędź się za takie teksty i walnij głową w ścianę.

Raptorous

xfire: raptorous26
Piwa: 25/17
starszy szeregowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  III miejsce w Dyplo - DyploMiś3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII 
Posted: 2018-11-07, 17:10   

Rudi nie przesadzasz troszkę. Ma agra więc łatwo nie polegnie. Po drugie chyba był pijany i kolejna sprawa Toku nie zabezpieczył nacji.po czwarte co mógł zobaczyć u japonca skoro nawet nie wie czy to jest jego sąsiad. Gra stoi bo Asoki nie ma a to dopiero 1 tura i czy na pewno się logował kilka razy. Na japonca.
Last edited by Raptorous on 2018-11-07, 17:11; edited 1 time in total  

jarek17777

Piwa: 15/53
starszy plutonowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII 
Posted: 2018-11-07, 17:27   

Czyli Gadek prawdę pisał, Toku wbił zobaczyć co się stanęło się ( cytując klasyga) :rotfl:

ScoobyDoo 

HatszepsutImperium Egipskie

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 91/77
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2018-11-07, 17:44   

Niestety zgadzam się z Rudi co do sedna sprawy, forma ... mogłaby być lepsza.

Shaka[D14]

CzakaImperium Zulusów

plutonowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2018-11-07, 17:49   

ScoobyDoo wrote:
Niestety zgadzam się z Rudi co do sedna sprawy, forma ... mogłaby być lepsza.

Też się zgadzam z sednem sprawy. Jak jest tak jak piszę Rudi to trzeba działać ale nie można tego pisać w takiej formie.

jarek17777

starszy plutonowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII 
Posted: 2018-11-07, 17:55   

Troszkę kiepska stolica ale mając agra koniki nie są najważniejsze, robol bez ruchu :/

Jeśli postawić miasto drugie na ciężkiej górce to rozstawienie nie byłoby złe.

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/29
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2018-11-07, 18:13   

Chłopy, tu trzeba rozpatrywać 2 odzielne sprawy.

Poziom 1 tury i wchodzenie na inne nacje.

W drugim przypadku to jakis koszmar, jeśłi faktycznie wchodził kilkakrotnie na inna nacje to sorry ale ban.

Co do poziomu ruchów to oprócz braku wynajdywania to mierną ocenę mozna by postawić.

Shaka[D14]

CzakaImperium Zulusów

Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2018-11-07, 18:15   

Yyy chyba Dyplo znowu jest zrestartowane...

jarek17777

Posted: 2018-11-07, 18:20   

Wyjaśniło się, Gadek nie wchodził wielokrotnie, a raz i szybko log outnął. Zawalił ale trzymajmy się już faktów :)

Rudi zrestartował grę więc już pewnie wie co zrobić.

Z olewaniem się zgodzę z Larym - może to po prostu brak EoT a turka była zrobiona. Cieszmy się, ze to pierwsza tura i łatwo to fixnać.

Gadek 

starszy plutonowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2018-11-07, 19:28   

Napisze krótko. Nazywaniem mnie kłamcą słabe. Poproszę dowody, że wielokrotnie wchodziłem.
Wysłałem do kogoś kto wysłał mi sms "dyplo wystartowało" "czy to już pierwsza tura". Niestety nie otrzymałem informacji więc szukałem na forum a tu też nie ma informacji. W związku z tym uznałem, że to jest testowa gra i nie należy się skupiać na ruchu i wejść i wyjść. Ja się okazało to jednak była pierwsza tura więc cóż chciałem poprawić to co zepsułem w drugiej choć zdawałem sobie sprawę, że już będzie słabo.
Nie odpisałem na PW ponieważ w odróżnieniu do Ciebie chodzę do pracy. W OGÓLE NIE DOSTAŁEM żadnego PW od Ciebie tylko od Tokugawa . Jeśli jest inaczej poproszę o dowody.
A po za tym nasz chyba problemy z własną samooceną bo pisać o ludziach, który się nie zna i to publicznie nie świadczą dobrze. Na wszystkie sms które wysyłałeś odpisywałem więc tym razem też można było to wyjaśnić jak ludzie dorośli.

Gadek 

Posted: 2018-11-07, 19:33   

Lary33 wrote:

Poziom 1 tury i wchodzenie na inne nacje.

W drugim przypadku to jakis koszmar, jeśłi faktycznie wchodził kilkakrotnie na inna nacje to sorry ale ban.

A tu kolejny kwiatek poproszę ban dobrowolnie . Nie wchodziłem na inne nacje. Jeśli jest inaczej poproszę dowody.

jarek17777

Posted: 2018-11-07, 19:35   

Gadek nie ma co się spinać, jak zechcesz zagrać to następne dyplo może będzie.

Rudi troszkę przesadził ale tłumaczenie się, że nie zaglądałeś na forum i nie wiedziałeś, że dyplo leci to żadne wytłumaczenie. Draft zakończony chwilę temu, pierwsza tura trwała długo a testowe dyplo było wcześniej nie teraz.
Info jest w ogłoszeniach.

@Gadek nie kłamałeś wszystko się wyjaśniło - a Lary typowo nie doczytał wszystkiego, a Rudi pisał bez wszystkich informacji w emocjach w sumie to sie nie dziwię, adminowanie to nie lekka sprawa :)
Last edited by jarek17777 on 2018-11-07, 19:39; edited 1 time in total  

Gadek 

Posted: 2018-11-07, 19:44   

jarek17777 wrote:
Gadek nie ma co się spinać, jak zechcesz zagrać to następne dyplo może będzie.

Rudi troszkę przesadził ale tłumaczenie się, że nie zaglądałeś na forum i nie wiedziałeś, że dyplo leci to żadne wytłumaczenie. Draft zakończony chwilę temu, pierwsza tura trwała długo a testowe dyplo było wcześniej nie teraz.
Info jest w ogłoszeniach.

@Gadek nie kłamałeś wszystko się wyjaśniło - a Lary typowo nie doczytał wszystkiego, a Rudi pisał bez wszystkich informacji w emocjach w sumie to sie nie dziwię, adminowanie to nie lekka sprawa :)

Lary i nie dczytał bo po co i tak już wszyscy macie o mnie wyrobioną opinię. Gracz gorszy od chomika i oszust. Nie spinam się bo za dużo już lat mam ale jeśli ktoś mnie oczernia publicznie to trzeba zareagować bo inaczej byłoby to przyznanie się że mam brata chomika.

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 88/370
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2018-11-07, 19:50   

Gadku trafiłeś w gniazdo zapaleńców i na dodatek ambitnych i mówiących bardzo dosadnie z reguły, choć poczciwe są to chłopiny. Nie raz bym ***ł tym forum ale...czasami ludzkim głosem gadają. Rudi zdecydował sie na adminowanie i w sumie dzięki mu wielkie za to...bo tak byśmy męczyli tylko wąteki polityczne ....Rudi zawsze był profi i mało elastyczny ...stąd takie ostre decyzje...na dodateknie ma czasu na granie i nie che ugrzęznąć w błędach pojedynczych Graczy.
Jesteś przesympatycznym chłopakiem i potraktowano Ciebie ostro i bardzo nieładnie....ale to właśnie wynika z charakteru tego forum...chamy i prostaki ale inteligentne i nie lubią brandzlować się i tracić czasu ....
ja tylko po ludzku mogę Ci współczuć bo błędy nowym się mogą zdażyć...ale obowiązuje u nas zasada, że Admin ma zawsze rację.

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
cheos, Maiar
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum