www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

eliminacjagadek

Closed by: Rudi2
2018-11-07, 21:21
Gadek eliminacja
Author Message
Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/29
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2018-11-07, 19:52   

Gadek wrote:
Lary33 wrote:

Poziom 1 tury i wchodzenie na inne nacje.

W drugim przypadku to jakis koszmar, jeśłi faktycznie wchodził kilkakrotnie na inna nacje to sorry ale ban.

A tu kolejny kwiatek poproszę ban dobrowolnie . Nie wchodziłem na inne nacje. Jeśli jest inaczej poproszę dowody.

Gadek napisałem , ze jeśli faktycznie wchodziłeś , nie stwierdziłem faktu, tylko tryb przypuszczający zastosowałem a to różnica . Od tego jest amin nie ja.

Co do poziomu to naprawdę nei wygląda to rewelacyjnie ale , nie chodzi mi o samo ustawienie miasta, kazdy moze miec swój pomysł, ale brak techowania?? Tu słabo. Pograj Gadek 1 vs 1 . Na pewno siektośchętny znajdzie. Mozę Bobek. Zobaczysz ,ze poziom jest wysoki ,
Postaw piwo autorowi tego posta

Shaka[D14]

CzakaImperium Zulusów

Piwa: 60/18
plutonowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2018-11-07, 20:03   

Przecież napisał, że myślał, że to testowe i dlatego się nie przykładał.

Oczekuje jako gracz, że Rudi przeprosi za to jak to napisał, i że obraża innego człowieka pomówieniami.
Nie oczekuje zmiany decyzji, ale szacunku. Bo zaraz możemy się tak wszyscy komunikować i zobaczymy jak to będzie wyglądać
Last edited by Shaka[D14] on 2018-11-07, 20:05; edited 1 time in total  

Rudi2

NieznanyImperium Chińskie

xfire: rudi22222
Piwa: 218/72
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2018-11-07, 20:08   

Wzruszyła mnie historia Gadka. Normanie się rozchlipałem jak to niesprawiedliwie został potraktowany.

Tylko te cholerne logi jakoś nie za bardzo pasują do bajki..

eAlkomat Logged in
11/6/18 3:14 pm Tokugawa Changed name to eAlkomat
11/6/18 2:38 pm Asoka Logged out
11/6/18 2:26 pm Asoka Converted to human control
11/6/18 1:49 pm Tokugawa Logged out
11/6/18 1:49 pm Gadek Changed name to Tokugawa
11/6/18 1:48 pm Gadek Logged in
11/6/18 1:08 pm Gadek Logged out
11/6/18 1:07 pm Gadek Logged in
11/6/18 1:07 pm Gadek Logged out
11/6/18 1:05 pm Gadek Logged in
11/6/18 12:59 pm Gadek Logged out
11/6/18 12:58 pm Tokugawa Changed name to Gadek
11/6/18 12:58 pm Tokugawa Logged in
11/6/18 12:58 pm Gadek Logged out
11/6/18 12:54 pm Gadek Score increased to 23
11/6/18 12:54 pm Gadek Finished turn
11/6/18 12:53 pm Boudica Changed name to Gadek
11/6/18 12:53 pm Boudica Converted to human control
11/6/18 12:03 pm Dzia Logged out

Gadek 

starszy plutonowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2018-11-07, 20:32   

Teraz to ty już możesz zrezygnować z bycia adminem. Widać, że wszedłem na jedną nację i to przez przypadek. Wchodziłem i wychodziłem bo uznałem, że to turka testowa i próbowałem zobaczyć jak zmienić ustawić hasło. Zapytaj się Cholernika bo rozmawiałem z nim o tym. Moją winą było tylko, że nie doczytałem ogłoszeń ale podjąłem próbę dowiedzenia się bo wysłałem sms z pytaniem. Wytłumacz mi tylko dlaczego nie zapytałeś co jest nie tak i czy mam jakiś problem bo dziwnie ruchy wykonuje. Admin ma pytać, pomagać a nie oczerniać, wyrzucać bez konsultacji.

cheos 

xfire: cheos01
Helped: 4 times
Piwa: 53/122
starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2018-11-07, 20:35   

Jak wynika z logów to Gadek zrobił turę za Boudica a później jeszcze sobie wszedł na Tokugawe a żeby tego nie zauważono zalogował się jako Tokugawa aby nick pozostał. A eAlkomat to też Gadek?
Raz pisze, że myślał, że to dyplo testowe i coś tam zrobił na szybko a później jednak znalazł czas na Tokugawę. Dodatkowo zmienił nicka, że wszedł na Tokugawę jako Tokugawa dla zatarcia śladów. Czy poinformował Rudiego o tym fakcie?
Nie osądzam a przypuszczam, chyba mi wolno :niepewny:
Ja tu na szczęście nie adminuję tylko kibicuję i mam swojego faworyta :)
Wiem z doświadczenia, że adminowi co by nie zrobił i postanowił i tak się od kogoś dostanie :/

cheos 

starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2018-11-07, 20:36   

Gadek wrote:
Teraz to ty już możesz zrezygnować z bycia adminem. Widać, że wszedłem na jedną nację i to przez przypadek. Wchodziłem i wychodziłem bo uznałem, że to turka testowa i próbowałem zobaczyć jak zmienić ustawić hasło. Zapytaj się Cholernika bo rozmawiałem z nim o tym. Moją winą było tylko, że nie doczytałem ogłoszeń ale podjąłem próbę dowiedzenia się bo wysłałem sms z pytaniem. Wytłumacz mi tylko dlaczego nie zapytałeś co jest nie tak i czy mam jakiś problem bo dziwnie ruchy wykonuje. Admin ma pytać, pomagać a nie oczerniać, wyrzucać bez konsultacji.

Jeżeli tak to cholera gdzie jest Cholernik? Broń Gadka!

Shaka[D14]

CzakaImperium Zulusów

plutonowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2018-11-07, 20:38   

Cheos ale na logikę po co Gadek miał to robić? Chyba, że nie wiedział, że jest civ stats i wszystko loguje, ale nawet jeśli zrobił to celowo to po co ruszał workerem?

cheos 

Posted: 2018-11-07, 20:41   

wnuczus wrote:
Cheos ale na logikę po co Gadek miał to robić? Chyba, że nie wiedział, że jest civ stats i wszystko loguje, ale nawet jeśli zrobił to celowo to po co ruszał workerem?

A skąd mam wiedzieć, niech się Gadek wypowie dlaczego zalogował się ponownie jako Tokugawa.
No i nadal zostaje pytanie kto to ten alkoholik?

jarek17777

Piwa: 15/53
starszy plutonowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII 
Posted: 2018-11-07, 20:47   

Gadek się nie zalogował ponownie tylko jak pisał już Tokugawa on wszedł sprawdzić co się odpierdzieliło.
Tłumaczyłem :) Toku napisał w innym wątku.

Admin jest od przestrzegania regulaminu, tutaj błąd Gadka. Reakcja Rudiego trochę na wyrost ale miał ku temu przesłanki. Dyplo stało od 3 dni, draft był zakończony, a dyplo testowe było kilka dni temu.

Gramy w to w kilkanaście osób, warto śledzić forum jak sie gra bo rozgrywka potrafi naprawdę sporo czasu zająć. Rudi poświęca swój czas aby Admin był bo chętnych na to stanowisko jak zawsze brakuje :)

Szkody wielkiej nie było bo pierwsza tura ale przestój już jest.
Last edited by jarek17777 on 2018-11-07, 20:49; edited 1 time in total  

Rudi2

generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2018-11-07, 20:49   

Spraw jest zamknięta.
Gadek nie gra bo jest zbyt mało doświadczony, nie potrafi czytać ze zrozumieniem informacji które są ogólnie dostępne a co najważniejsze kombinuje jak koń pod górę byle by nie przyznać że pochlał.
Jak na pół pierwszej tury to zbyt wiele jak dla mnie a ma być ich 200 i to pełnych tur, na dodatek jest was 16 sztuk samych oryginałów.

Wystarczyło krótkie info na PW - urwa chyba robiłem turę najbany czy da się zrobić cofkę ten jeden jedyny raz?
Last edited by Rudi2 on 2018-11-07, 20:52; edited 1 time in total  

Shaka[D14]

CzakaImperium Zulusów

Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2018-11-07, 20:53   

Zamknięta to może jest sprawa Dyplo

Ale nie Twojego poniżania i oszczerstwa bez pokrycia.
W dalszym ciągu oczekuje od Ciebie złagodzenia brzmienia tego postu.

Rudi2

Posted: 2018-11-07, 20:58   

Bardzo proszę.
Gadek jest kłamcą pisząc że gdy tylko zobaczył swoją pomyłkę to szybko wyszedł z nacji Japonii.
Logi qurwa pokazują że wchodził na tą nację jeszcze dwa razy + ta pierwsza. Łże? łże.

Pisał że wykonał turę poprawnie. Łże bo nawet techów nie ustawił.

Pisał, że nie mógł mi odpowiedzieć na PW bo ma pracę.
Łże bo w tym czasie pisał posty.

O ci Qurwa chodzi Wnuczek?
Last edited by Rudi2 on 2018-11-07, 20:59; edited 1 time in total  

Shaka[D14]

CzakaImperium Zulusów

Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2018-11-07, 21:00   

A ty czytasz posty wyżej od innych potwierdzające jego wersje czy tylko swoje i reszte masz gdzieś? Poczekaj może na Cholernika czy potwierdzi czy nie.

Czy może inni też kłamią?

Nie wiem czy jest oszustem, i go nie oceniam czekam na Cholernika czy potwierdzi

Rudi2

Posted: 2018-11-07, 21:02   

wnuczus wrote:
A ty czytasz posty wyżej od innych potwierdzające jego wersje czy tylko swoje i reszte masz gdzieś? Poczekaj może na Cholernika czy potwierdzi czy nie.

Czy może inni też kłamią?

Nie wiem czy jest oszustem, i go nie oceniam czekam na Cholernika czy potwierdzi

Posłucha facet. Nie wpieprzaj się jak nie wiesz. Co ma Cholernik do sprawy?

Shaka[D14]

CzakaImperium Zulusów

Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2018-11-07, 21:03   

No właśnie jak myślałem nie czytasz postów, ogarnij się człeku bo tylko smutno się robi jak Cie się widzi.

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum