www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2007-08-11 domel - Beny
Author Message
Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 61/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-08-11, 13:09   2007-08-11 domel - Beny

1. domel
2. Beny

Konty od astro, nonfin
Mój gandhi na.... nie pamiętam

Pobawiłem sie z kupcami, powypalałem ładne techy, ale zasnąłem z rozwojem. Tam gdzie ja miałem farmę, to Domel miał świetne miasto...
Był szybciej przy astro ale trzymał, zeby wyciągnąć z kolosa i wtedy go zaskoczyłem, podpłynąłem. Popłynąłem do tłu i spaliłem dwa miasta, może i trzecie by padło ale przypadkowo nacisnąłem NUM1 i wysiedli sobie w połowie drogi :(
Potem troche wyprzedziłem go w techach i bblokowałem fregatami i ship of the line. ale mnie wyparł i przyjechał. Odbudował te miasta i odjechał w demo we wszystkim oprócz populacji :)

Dzieki za grę

domel 

xfire: domel11
Helped: 8 times
Otrzymał 8 piw(a)
generał brygady  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 8 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  Złoty gracz w demokrację - GwD1  II miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2007-08-11, 13:23   

ja wziąłem tego cudaka rozwojowca, zaponialem jak sie nazywa.

Miło się grało bo jak beny zaczął eksperymentować to odpuszczał wszystkie cudaki więc długo się niezastanawiając budowałem je w kolejności ich odkrywania. W kasie robiłem masakre benemu bo przewaga sięgała nawet 300 złota a nawet i więcej. pomimotego w techach było równo. co prawda pierwszy opanował może ale go sukcesywnie przeganiałe. Co ciekawe ktoś kiedyś wspominał ze warto atakować na morzu jeśli są wyrównane szanse i cyba tak jest bo w 2 przypadkach kiedy nasze floty się spotykały z nieznaczną moją przewagą beny tracił wszystkie statki a ja tylko połowe.

spalił mi chatke koło stolicy co uważam za totalne przegięcie jeśli chodzi o szpiegów, drugim przegięciem jakie z benym odkryliśmy jest nowa funkcja w statkach. Już nie trzeba stać na wszystkich polach morskich aby zadusić miasto. wystarczy że się postawi statki na jednym polu w taki sposób że z włączoną blokadą obejmują cały teren morski obok miasta i mamy sprawę załatwioną.

równiż dzieki
Last edited by domel on 2007-08-11, 13:24; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 23/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-08-12, 15:01   

Tez mnie to wkurza - dzisiaj to zgłosiłem jako błąd: http://forums.civfanatics...ad.php?t=237703

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/27
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2007-08-14, 23:34   

Leszek to nie bład i uwazam ze jest ok, ale błedem jest jak miasto stoji tak, ze z tyłu ma morze wewnerzne i tak istatek blokuje nawet tamto. To juz jest przegięcie :)

domel 

xfire: domel11
Helped: 8 times
Otrzymał 8 piw(a)
generał brygady  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 8 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  Złoty gracz w demokrację - GwD1  II miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2007-08-14, 23:58   

lary przegiecie jest niesamowite bo nawet 1 trimirka mozesz ładnie zblokować 2 porty a to juz niestety maksymalne przegięcie.

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 23/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-08-16, 13:00   

Lary - ja własnie taki błąd zgłosiłem. Miałem tak w grze z Jaco, jego łódki stały i blokowały mi duży akwen, wliczając w to wody za moimi łódkami, które blokowały cieśninę. Jaco nie mógł tam wpłynąć i spalić mi rybek, a mimo to ja nie mogłem na nich pracować i co gorsza też zdrowia straciłem :[

A propo - mamy dokończenie Jaco :) a my wczoraj chcieliśmy nową grać :rotfl: dobrze że sobie przypomniałem - muszę to zapisać w swoim kajeciku ;)

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/27
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2007-08-16, 13:05   

W czoraj grąłem z Jaco i powiem faktycznie z tym blokowaniem było przegięcie. Był przesmyk i postawiliśmy miasta naprzeciwko siebie. Od portu do portu chyba 6 kratek i drań Jaco Tirema zablokował mi port, stojac niaprzy swoim porcie. To było tez przegięcie. Rozumiem blokowanie jak stoji przy porcie a nie z tak duzej odległosci i to jeszcze tirema która bływa o 2 . Czy jak on blokował te statki handlowe. Przeceiz ich nie dogoni.. :)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum