www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Moved by: ponti
2010-09-20, 13:52
GOTM KOPERNIK
Author Message
ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2007-09-21, 19:25   GOTM KOPERNIK

GOTM KOPERNIK

Panowie pierwszy GOTM na Kacu staje sie faktem!!! zapraszam każdego do pobrania i spróbowania.

W kraju nad Wisła żył sobie pewien młody skaut zapatrzony w niebo,nazywał sie Mikołaj Kopernik i studiował w miescie Frombork.Niestety pod złymi dla naukowców rzadami PIS (Przemysława I Sprawiedliwego) nie mial na sprzet astrologiczny wiec musiał kombinowac, aby potwierdzic słusznosc swych założeń ze Ziemia jest okrągła a bramki sa dwie .Do pomocy miał dwóch kupców bliżniaków z Gdańska o wdzięcznych imionach Lech i Jarosław.Powiedzieli oni Młodemu Kopernikowi ze na wyspie Bornholm znajdujacej sie pod rządami krwawego Ragnara w miescie Mikke znajduje sie naukowiec zmęczony życiem nazywający sie Janus Corvinus. Chętnie Corvinus odstąpi swoj sprzęt za ambre znajdująca sie w wielorybach z Zatoki Gdanskiej.
Aby sfinalizowac transakcje Kopernik musi odłowic wszytskie wieloryby z Zatoki Gdańskiej i zdobyc port Mikke w którym włada zły generał Tusk.Na Bornholmie musi byc obecny on oraz dwóch kupców -bracia bliźniacy.Zapraszam wiec do pomocy młodemu marzycielowi!!!

CEL GRY:Zdobyc jedyne miasto Ragnara -Mikke na wyspie Bornholm oraz podłaczyc statkami wielorybniczymi wszystkie wieloryby z Zatoki Gdańskiej .Na wyspie musi znajdowac sie Kopernik oraz Lech i Jarosław.
Musisz zrobic to jak najszybciej.

POZIOM:IMMORTAL

NACJA:HRE(Holy Roman Empire) -bo jestesmy w UE i niektórzy mówią ,że Kopernik był Niemcem,ale to tak pewne jak to ze Kopernik była kobietą :P

NO BARBS NO VILLAGE NO TECH TRADING ALWAYS WAR.

Słowem udanego spokojnego maksowania życzę.

Limit dla Marskmanów to 20 S/L dla Ironmanów wiadomo :)

Lecha i Jarosława mozna dołaczyc do miast lub miec inne rozwiązanie do ich wykorzystania na poczatku. Jednakze potem musisz miec dwóch innych merchantów przy lądowaniu na Bornholmie o takich samych imionach :)

Na save'y czekam do 15 października.Kazdy nowy Gotm bedzie od 15 kazdego miesiaca do 15 miesiaca następnego.

Dopóki nie dochrapie sie od Leszka adresu dla GOTMóW przesyłac sejwy prosze na marchwiasty@o2.pl

GOTM KOPERNIK BC-4000.CivBeyondSwordSave
GOTM
Pobierz Plik ściągnięto 457 raz(y) 12.96 KB

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
Postaw piwo autorowi tego posta

Heron 

xfire: heronpl
podporucznik  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon 
Posted: 2007-09-23, 21:33   

Super GOTM - jak Ponti za cos sie bierze to wychodzi rewelacyjnie.

Kto wykreci najlepszy wynik? Cola, Pawelt? Moze Ldeska - chatek mozna nastawiac cos dla niego :P

Przeszedlem sobie na luzie i ciekaw jestem kto sie o BC pokusi :)

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-09-23, 21:45   

Oczywiście, że GOTm bardzo ciekawe :)
O BC można sie postarać. Czuję, że jest to możliwe.

Aha, Ponti, nie napisałeś, gdzie te save'y nadsyłać?

stoickov 

xfire: stoickov
Helped: 2 times
porucznik  Srebrny order za specjalne zasługi - nadworny grafik  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2007-09-23, 22:15   

A ja już wysłałem Pontimu w PW.

Zagrałem Ironmena, ale czas ogólny może być przerażający bo zostawiłem na pół dnia włączone jak musiałem wyjść.
Trochę mnie kusi, żeby więcej wycisnąć, bo z synchronizacją trochę nawaliłem.

P.S. Dzięki Beny za szybką poradę techniczną pod koneic.

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-09-24, 09:26   

Ja zagrałem raz tylko żeby rozeznać mapę i rzeczywiście synchronizacja to był duży problem. No nic, trzeba poprobować, ja na pewno coś spróbuję wykręcić, ale mam problem bo czasu na maksowanie nie mam a na zagranie bez zapisywania też nie :) więc to chyba będzie gra do kategorii wyciskaczy ale zagrana tak jak ironmeni :)

Acha Ponti - mam nadzieję że jak nazwę kupców Donald i Jan Maria to zaakceptujesz :D ?

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2007-09-24, 15:00   

LDeska wrote:

Acha Ponti - mam nadzieję że jak nazwę kupców Donald i Jan Maria to zaakceptujesz :D ?

Niestety nie zrealizujesz wiec celu gry :P

sam wycisnałem ładny wynik bez problemu ale ile to nie powiem ;) Szkoda ze nie moge grac... :zalamany: ale tworzenie dla Was tez sprawia mi sporą radośc.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 42/12
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2007-09-24, 18:31   

ponti wrote:
sam wycisnałem ładny wynik bez problemu ale ile to nie powiem Szkoda ze nie moge grac...

Mi by to nie przeszkadzalo :) Dostal bys w tabelce jakis elegancki kolorek (rozowy na przyklad) i byl by fajny odnosnik dla pozostalych graczy :)
Fajnie by bylo jak by ktos mial lepszy wynik od autora :)

PS
Moze ankieta?
Last edited by Peter on 2007-09-24, 18:32; edited 1 time in total  

Beny 

generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-09-24, 18:36   

ponti wrote:
sam wycisnałem ładny wynik bez problemu

Zdanie Ci sie nie klei :)
Ale ja wiem co tam było przed editem :P

Potrafisz pocieszyć ;)

Ja zagrałem trzy razy i za każdym razem poprawiałem wynik. Teraz musze wymyślić inną taktykę, bo tą już lepszego wyniku nie wycisnę, no może jedna, dwie turki lepiej :)

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 80/247
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-09-24, 19:35   

Dla mnie ponti tak samo może brac udział w zabawie to że stworzył scenraiusz nie znaczy ze wycisnie lepszy wynik. graj i podawaj swoj wynik również. w końcu i tak koncowy save musi byc do wglądu...nie oszukasz nas ;)

stoickov 

xfire: stoickov
Helped: 2 times
porucznik  Srebrny order za specjalne zasługi - nadworny grafik  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2007-09-24, 19:41   

Beny, a co zrobiłeś z kupcami na starcie? :)
Może ja puszczę parę z gęby coby rozruszać dyskusję,
jechałem do prawie samej końcówki na 100% nauki,
ale na pewno, jeśli zagram jeszcze raz to nie zapomnę o złotym wieku.

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 80/247
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-09-24, 19:47   

dyskusja rozkreci sie moze po wynikach koncowych ...nie chca zdradzac swioich strategii :)

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-09-24, 19:59   

Ponti nie przesadzaj, Jarek i Lech nie przejdą mi przez gardło, tzn. klawiaturę :) Będzie Donald i Jan Maria i tyle :D
Co do kupców to nic nie napiszę bo nie będę ułatwiał innym. Zresztą sam nie jestem pewny co się bardziej opłaca, zobaczymy - wyjdzie w praniu :)

Beny 

Posted: 2007-09-24, 20:13   

LDeska wrote:
Beny, a co zrobiłeś z kupcami na starcie?
Może ja puszczę parę z gęby coby rozruszać dyskusję,
jechałem do prawie samej końcówki na 100% nauki,

Ja też ;)
Kupców akurat lubię i znam dobrze, więc długo sie nie zastanawiałem co z nimi zrobić :)

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 59/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2007-09-24, 22:06   

zeszliscie juz do BC? ja zagralem raz (z 1 lodem) i mi sie nie udalo :( (nie powiem ile braklo, ale cholera mniej brakowac nie moglo :)
postaram sie to troche zmaksowac, ale watpie zeby sie dalo ponizej 200 BC...

Richards 

xfire: richards74
Helped: 13 times
Piwa: 3/2
pułkownik  Srebrny order za specjalne zasługi - Liga, FFA, Dyplo Anonim, Mega Zlot  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  II miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  III miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2007-09-25, 01:47   

Mam propozycje żeby nie mówić poniżej którego roku się zeszło. Najlepiej, jakby Ponti podawał co jakiś czas pierwszą piątkę najlepszych save'ów jakie do niego przyszły (bez dat oczywiście). Wydaje mi się, że to by zmobilizowało do poprawiania wyników.

Osiągnąłem któryś tam rok i chyba nie dam rady poprawić, ale jakbym zobaczył, że się nie łapie do pierwszej piątki to bym na uszach stanął i wycisnął jeszcze parę turek :)

www.civilizowani.pl

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum