www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Deklaracja nie robienia podwójnych ruchów w dyplo 3
Author Message
pawelt 

Helped: 12 times
Piwa: 8/28
generał brygady  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo2  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  I miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2008-05-16, 11:56   Deklaracja nie robienia podwójnych ruchów w dyplo 3

Panowie.
Wg mnie da wszystko załatwić "na gębę" jak to Fox napisał.
Trzymajmy się zasady ZCWWCz,a wszyscy będą szczęśliwi :)
Jaki to problem, aby dogadać się kto robi pierwszy ruchy, a nawet w jakich godzinach. Wystarczy sms, mail, PW itp.

Dlatego zakładam ten wątek, aby wszyscy, którzy nie zamierzają robić podwójnych ruchów w dyplo 3 się tutaj zadeklarowali. Deklarują się osoby, a nie przywódcy z civki! Jak ktoś jest na zastępstwo, to niech się dowie co i jak od tego, kogo zastępuje i da znać czy będzie robił podwójne ruchy (osobiście, albo niech się tu wpisze).

Jeśli kogoś tu nie ma na liście, to oznacza, że ten gracz może robić podwójne ruchy i można robić takowe na nim.

Lista osób, które nie mają zamiaru robić podwójnych ruchów w dyplo 3:

1. pawelt
2. Cola
3. Treviss
4. Ldeska
5. Bobek1971
6. marba
7. Lary
8. Damroka
9.
10.
11.
Last edited by pawelt on 2008-05-18, 22:09; edited 7 times in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2008-05-16, 12:03   

in... ale jak mi ktos wykona podwójny to się przekona ze jestem upraty jak nie jeden byk... nawet skurczy... byk ;)

(Przekonał się o tym w dyplo 2 Morfik i Borys)

PS prosze jasno napisac, że deklaracje składaja gracze, a nie Montezuma, bo potem wyjdą znowu klocki, że to tylko gra :D
Last edited by Cola on 2008-05-16, 12:04; edited 1 time in total  

Treviss 

xfire: Treviss
Helped: 2 times
Piwa: 9/7
kapitan  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1 
Posted: 2008-05-16, 12:07   

no ja tez nie wiele zyci zostalo ale podowjnych ruchow tez robic nie bede

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 23/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-05-16, 12:14   

Nie będę robił nikomu oprócz Foxa (jemu będę robił na zasadzie retorsji - on mi wywołał wojnę i spalił miasto podwójnym ruchem). Jak dobrze pójdzie to niedługo Foxa skończymy i wtedy mogę być już pełnoprawnie wpisany na tą listę :)

-- edycja

Żeby było jasne - nie będę robił podwójnych ruchów graczom którzy też wpiszą się na listę, pozostałym mogę robić, bo to jedyny sposób na wyrównanie szans.

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 86/349
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-05-16, 12:26   

każda forma przybliżająca do ideału jest warta próby...in

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2008-05-16, 12:37   

my sobie Bobek sami postawimy dyplo i zagramy we dwójke... wtedy zadnego czlona a tym bardziej walenia w niego nie będzie :) (no chyba, ze zechcesz mi ukraśc pszenice ;) )

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 86/349
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-05-16, 13:27   

a ja bym takie dyplo spróbował...muszę chyba sam serwer kupić ;)

ps. a tej przenicy chyba ostatecznie mi nie dales sprawdz... :)

Peter 

xfire: peterek
Piwa: 43/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2008-05-16, 14:28   

Ciekawa incjatywa..... ale nie rozwiazujaca problemu podwojnych ruchow...
Starczy ze jedna osoba nie wpisze sie na liste i w kazdej turze bedzie pod koniec wlazic i czatowac to druga osoba tez zacznie wchodzic i mamy identyczna sytuacje jak teraz - pad lacza....
Jest potrzebna zmiana systemowa, taka jak wymyslili to tworcy civ w multi na symultanie - przez 6 sekund po ruchu nie mozesz ruszac ta sama jednostka... my nie mozemy tak zrobic ale mozemy zrobic tak ze przez np. przez 4 (czy wiecej juz do ustalenia) godziny po ruchu gracz nie mozesz wchodzic do dyplo (jesli prowadzisz z kims wojne oczywiscie) a ture mozesz robic max pol godziny z tym ze nie moze to byc na przelomie tur.
I po klopocie, proste jasne i skuteczne.

merkan 

starszy szeregowy 
Posted: 2008-05-16, 14:28   

A nie orientujecie się ile kosztowałoby "wynajęcie" serwera? Może wyjdzie taniej niż kupno nowego plus net.

Richards 

xfire: richards74
Helped: 13 times
Piwa: 3/2
pułkownik  Srebrny order za specjalne zasługi - Liga, FFA, Dyplo Anonim, Mega Zlot  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  II miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  III miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2008-05-16, 14:58   

pawelt wrote:
Dlatego zakładam ten wątek, aby wszyscy, którzy nie zamierzają robić podwójnych ruchów w dyplo 3 się tutaj zadeklarowali. Deklarują się osoby, a nie przywódcy z civki!

To jest smieszne i to bardzo. Popsuć komuś gre podwójnym ruchem a potem pisać deklaracje zeby tak nie robić :) .

Przecież, że nie powinno sie robić podwójnych ruchów wiadomo było od początku gry a jak ktoś już zrobi to jest napiętnowany do końca gry. Nie ma zmiłuj sie Paweł, każdy kto wjedzie w Ciebie podwójnym ruchem ma czyste sumienie. No a jeśli sojusz pozwolił Ci na podwójny ruch to też nie powinien mieć do nikogo pretensji ktoś tym samym im sie odpłaci. Jeśli jednak to sam z własnej woli zrobiłeś to sojusz powinien odpowiednio Cie potraktować. No ale skoro byłem z Wami w sojuszu a mnie zaatakowałeś, więc podejrzewam, że wiedzieli o tym ruchu. Teraz nie ma zmiłuj sie ta deklaracja dla niektórych jest o kant d.py rozbić.

www.civilizowani.pl

pawelt 

Piwa: 8/28
generał brygady  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo2  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  I miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2008-05-16, 15:06   

Jak na razie prawa strona pączka się zadeklarowała.

Rychu, mogę to samo do ciebie napisać, twoim tokiem rozumowania
Rico i fox zrobili podwójny ruch na leszku. A ty trzymałeś z nimi. Dziwnie piszesz, ale ok, rozumiem twoje rozczarowanie.

Richards 

xfire: richards74
Helped: 13 times
Piwa: 3/2
pułkownik  Srebrny order za specjalne zasługi - Liga, FFA, Dyplo Anonim, Mega Zlot  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  II miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  III miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2008-05-16, 15:45   

pawelt wrote:
Rychu, mogę to samo do ciebie napisać, twoim tokiem rozumowania
Rico i fox zrobili podwójny ruch na leszku. A ty trzymałeś z nimi. Dziwnie piszesz, ale ok, rozumiem twoje rozczarowanie.

A kiedy ja z nimi trzymałem? To że Leszek mnie zaatakował a oni jego to nie znaczy, że działaliśmy razem.

www.civilizowani.pl

marba 

xfire: marba1
Helped: 2 times
porucznik  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2008-05-16, 16:47   

in

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/27
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2008-05-16, 22:00   

Jestem za bo zawsze byłem, ale popre Ryche troszeczke. Cosmi sie kojarzy, ze jak były rozmowy przed dyplo 3 to byłes Pawełza podwójnymi ruchami. Tzn byłes za wykorzystywaniem mechaniki gry

Damroka 

Helped: 6 times
major  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1  III miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2008-05-18, 21:41   

zapomniałem się wpisać. Też jestem za tym.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum