www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Podsumowanie II sezonu
Author Message
Richards 

xfire: richards74
Helped: 13 times
Piwa: 3/2
pułkownik  Srebrny order za specjalne zasługi - Liga, FFA, Dyplo Anonim, Mega Zlot  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  II miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  III miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
  Posted: 2008-06-26, 04:22   Podsumowanie II sezonu

Dobiegły końca rozgrywki ligowe II sezonu. Ponownie zwycięzcą został LDeska, gratulacje :padam: .

---------------------------------
II LIGA:

W grupie A awans wywalczył Lebrok. W barażach zagra Boix

Z grupy B do I ligi wchodzi Martin, baraże Wraith

Grupa C - sensacja :) , a baraże Pawelt

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Niestety wielu graczy olało rozgrywki :(
Regulamin wrote:
3. Kary:
- Udowodnione miganie się od gry - walkower.
- 2 walkowery - wykluczenie z rozgrywek w nastepnym sezonie.
(jeżeli gracz ma rozegrane 50% gier zostają one anulowane, jeżeli ma rozegrane 51% w pozostałych gracze otrzymują walkower)

51% gier nie rozegrali:

bombel79
Heron
stoickov
ponti
Rudi2
hechter
Vortavor
KasztelanMirmil
Modry

Ich gry zostają anulowane.

DarDar - 2 walkowery.

Wszystkim wymienionym chciałbym bardzo podziękować za wkład włożony w rozwój ligi i zapraszam za 2 sezony :(
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Nie no, Panowie :( albo będzie 98% rozgrywanych gier, albo nie ma co sie bawić w lige.

PS: Beny, coś szwankuje z tabelkami :(

www.civilizowani.pl
Postaw piwo autorowi tego posta

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-06-26, 10:06   

Richards wrote:
Nie no, Panowie albo będzie 98% rozgrywanych gier, albo nie ma co sie bawić w lige.

Ty naprawdę jesteś taki naiwny i wierzysz w te 98%?
Richards wrote:
PS: Beny, coś szwankuje z tabelkami

Właśnie widze, że coś nie sortuje... Pewnie przez to, że musiałem zmieniać na Twoje życzenie, dla bezpośrednich spotkań ;)

Centurion 

Helped: 9 times
Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-06-26, 10:20   

ciekawe jakim cudem mam MP -1 jak bylem rozstawiony najnizej, hehe

ale generalnie sie zgadza,
wiedzialem :rotfl: no poprostu wiedzialem, jakby nie szpiedzy bobka :P bylbym 1 ;)
Last edited by Centurion on 2008-06-26, 10:21; edited 1 time in total  

Centurion 

Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-06-26, 10:25   

no to co juz widac kto poprostu czasu nie mial zeby rozegrac gry,

to nastepny sezon bez ludzi ktorzy maja czasu za malo (no zdaza sie) i juz, beny nie demonizuj ty antyligowcu anty rankingowcu :P

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-06-26, 10:25   

We are the champions, we are... :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:

czemu nikt nie śpiewa :zdziwko: ?

Dziękuję wszystkim graczom, jak widać na moim przykładzie 100% frekwencja nie jest niczym trudnym :)

Martin awansował do pierwszej ligi :ostrzy: fajnie :) Barnaba to jakiś czarny koń :przestraszony: Lebrok mnie nie dziwi - coraz lepiej gra...
Szkoda że Rico nie wszedł do baraży, mam nadzieję że w nowym sezonie się uda :)

Również dziękuję wszystkim graczom i Rychowi za organizację a Benemu za system automatyczny.

Myślę że trzeba to zakończenie ligi ogłosić na stronie głównej :)

Richards 

pułkownik  Srebrny order za specjalne zasługi - Liga, FFA, Dyplo Anonim, Mega Zlot  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  II miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  III miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2008-06-26, 10:29   

Centurion wrote:
ciekawe jakim cudem mam MP -1 jak bylem rozstawiony najnizej, hehe

Musiałem tabelki ręcznie zrobic, przy przeklejaniu pozamieniało mi "+" z "-" i nie wszędzie poprawiłem tak jak trzeba :wstyd: ale pozycje sie zgadzają :)

www.civilizowani.pl

pawelt 

Helped: 12 times
Piwa: 8/28
generał brygady  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo2  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  I miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2008-06-26, 10:38   

To rozumiem, że to ja powinienem mieć -1 MP, a barnaba +1MP????

Richards 

Posted: 2008-06-26, 10:43   

pawelt wrote:
To rozumiem, że to ja powinienem mieć -1 MP, a barnaba +1MP????

No właśnie dokładnie tak. A o tym, że Barnaba jest przed Tobą zadecydował pojedynek bezpośredni.

www.civilizowani.pl

King_Chrobry 
* * *

xfire: kingchrobry1
Helped: 1
Otrzymał 3 piw(a)
podpułkownik  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2008-06-26, 11:08   

LDeska wrote:
czemu nikt nie śpiewa

:traba: :goldcup1 :goldcup1 :traba: :cheerleader: :padam:

King_Chrobry 
* * *

xfire: kingchrobry1
Helped: 1
Otrzymał 3 piw(a)
podpułkownik  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2008-06-26, 11:19   

Richards wrote:
DarDar - 2 walkowery.

Oj, niedobrze się stało. Nasz pojedynek toczył się już w epoce prochu.

Proszę o kompromis Richards. Tzn. - przed oststnim sejwem prowadziłem o kilkadziesiąt punktów, dlatego też proszę o uznanie mojego zwycięstwa na punkty (może i to nie skromne z mojej strony), uznanie przegranej =DarDara='a ( i skreślenie Darkowi 1 walkowera tak by mógł grać w następnej edycji)
I pojedynek ten właściwie nie miał wplywu na uklad tabeli (jesli chodzi o baraże)
:padam: :padam:

Ps. A cały ten pojedynek dokończymy do ranku - =DarDar= - a Ty jak "sądzisz" ?? :)
Last edited by King_Chrobry on 2008-06-26, 11:23; edited 2 times in total  

ponti 

xfire: marchwik
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2008-06-26, 12:55   

Cóz szkoda wielka wystarczyłoby uznac jedna z naszych gier z Rudim do Ligi i bym wygralk swoja grupe bez problemu,były kłopoty z umówieniem sie z PawłemT Hechterem a z Rudim ich nie było tyle tylko ze zapomnielismy ze gramy jeszcze do Ligi.Zwłaszcza ze Hechtera dokoptowano do grupy naszej juz po czasie trwania zapisów i w innym przypadku miałbym 51% gier...

Cóz w III sezonie już nie wystąpie w II lidze ale przynajmniej nigdy w tej lidze nie przegrałem. :)

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

hechter 

xfire: hechter
Helped: 4 times
Piwa: 3/1
podpułkownik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2008-06-26, 13:18   

Mea Culpa chłopaki, serio, przepraszam bardzo za zachowałem się jak Marba. :(

--------------------------------------------------
"Pan jest zerem, panie Ziobro"

ponti 

generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2008-06-26, 13:20   

Hech po prostu dla mnie pech chciał ze trafiłes do tej grupy a nie do innej i tyle.

Tfurca Gotmuff

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-06-26, 13:33   

Rychu może uzna waszą "interpelację"... z drugiej strony trudno go winić - to gracze powinni pilnować z kim mają grać a nie administrator Ligi...

ponti 

Posted: 2008-06-26, 13:37   

NIe mam pretensji dla mnie jest ok.Ale szkoda tych gier po prostu grupa najwieksza do rozegrania najwiecej gier i sie nie udało.

Tfurca Gotmuff

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum