www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Jak poprawić własną koncentrację - zwłaszcza po ciężkim dniu
Author Message
mant3z 

xfire: mant3z
Helped: 1
starszy szeregowy 
  Posted: 2008-08-16, 20:05   Jak poprawi? w?asn? koncentracj? - zw?aszcza po ci??kim dniu

GUARANA

Nie lubisz kawy, nie wci?gasz amfy... nie chcesz si? paskudzi? ?rodkami chemicznymi. To w?a?nie to jest dla Ciebie :ok:

Tak na serio to ?wietna sprawa, guarana to ro?lina kt?ra jest popularna w Brazylii.
Silniejsza jest od kawy a przy tym zdrowsza, dzia?a wy?mienicie na koncentracje i zwalcza zm?czenie.

Wi?cej info tutaj:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Guarana

Ja kupuje w tabletkach, przewa?nie po 21z? za 30 tabletek. Pomaga w pracy np podczas du?ych spadk?w ci?nienia no i podczas ci??kich nocek :lamer:
R?wnie? ?wietnie si? spisa?a jak wraca?em ze S?owacji samochodem (ok 12h jazdy), jedna starczy?a by po 8h jazdy postawi? mnie na nogi ju? do samego domu :) No i oczywi?cie podczas nocnego grania :padam:

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-08-16, 20:53   

No ciekawe, ja nigdy nie pi?em kawy, a takie co? mo?e by? bardzo przydatne jak trzeba przejecha? samochodem d?ug? tras?. Ja na pewno jednak b?d? preferowa? ?rodki naturalne czyli wyspanie si? ;) no ale dobrze wiedzie? ?e jest co? takiego. A przy okazji - gdzie to mo?na kupi? (i mam nadziej? ?e jest to oczywi?cie legalne) ?

mant3z 

xfire: mant3z
Helped: 1
starszy szeregowy 
Posted: 2008-08-18, 05:05   

Apteka panie, apteka. I tak jest to legalne i zdrowe... nie wyniszczy Ci to w?troby ani innych narz?d?w. Nawet dzia?a odchudzaj?co bo metabolizm Ci skacze :)

Podobno naturalne wyci?gi dzia?aj? jak afrodyzjak :niepewny:

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 60/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2008-08-18, 08:38   

Gurana jest naprawde spoko,ja akurat nienawidze chemii wiec pije duzo zi?? polecam tak?e Vilcacore w wersji Forte a tak?e Sangre do Drago.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-08-18, 09:01   

No to przy okazji sobie kupi? ?eby mie? na czarn? godzin? (a przy ma?ym dziecku takie "przy okazji w aptece" jest bardzo cz?ste :D ).

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/29
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2008-08-18, 22:18   

Ponti rozbawi?es mnie tymi zi??kami. Nie my??amem ze prowadzisz taki zdrowy tryb ?ycia. ;) Mys?a?em ze w celach leczniczych to chmiel przyjmujezsz w ioo?ciach podobnych do Rycha :P

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 60/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2008-08-19, 08:53   

Alkohol pije teraz rzadko Lary ,okazyjnie i przy spotkaniach ze znajomymi najcz?sciej.Po prostu mnie nie bierze za bardzo :)

A co do zi??ek pije jak jestem chory,bo nie biore po prostu ?adnych lekarstw,nawet witaminy C w pastylkach wole zamiast tego zjesc cytryne np.

Za?uje ze w Polsce nie ma india?skich szaman?w zamiast lekarzy, co ciekawe na zwykle dolegliwosci jak bole poszczeg?lnych czesci cia?a czy gor?czka w wi?kszosci natura juz dawno znalaz?a sw?j odpowiednik.Po co sie truc jakims dziadostwem?

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
Last edited by ponti on 2008-08-19, 08:58; edited 4 times in total  

LDeska

Posted: 2008-08-19, 09:43   

Zawsze mo?esz Ponti chodzi? do zielarskich aptek - znam tak? na Sapie?y?skiej ojc? Bonifratr?w: http://www.bonifratrzy.pl/warszawa/index.html ?mierdzi tam zielskiem w tej aptece ?e cho cho :oczami:

beatamarysia

Posted: 2013-07-29, 12:58   

a ja słyszałam, że kawasy tłuszczowe omega 3 są dla nas najlepsze tzn dla ludzi, którzy mieszkają w tej szerokości geograficznej. Kiedyż u nas jadło się ich więcej i ludzie nie mieli problemów z brakiem koncentracji...

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum