www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Najwięksi maniacy naszego forum :)
Author Message
ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
  Posted: 2008-10-06, 17:42   Najwięksi maniacy naszego forum :)

Do największych maniaków FORUM nie można nikogo zaliczyc po jego projektach dla społeczności,po liczbie postów,po liczbie rozegranych gier.

Taką jednak statystyką która oddaje pełne uzależnienie od forum KACA jest spędzony na nim czas.I tak teraz z ciekawości przygotowałem małą tabelkę największego maniaka forum czyli liczbie spędzanych przez niego na forum godzin :hyhy:

Taki człowiek nie śpi,nie je,strona główna jest stroną Kaca i w ogole jak otwiera puszke to wyskakuje mu logo Kaca a na etykietce puszki są posty Leszka :P

I tak the winner of all time is:

BENY 1801,8 godziny spędzone na forum....albo Beny nie wyłacza komputera na noc albo nie wiem sam.... :) daje to nam 75,075 dnia spędzonego na forum.Czyli ponad dwa miesiace zycia Benego jest przebywaniem przy kompie na naszym forum

Drugie miejsce zajął Domel 1393,9 godziny spędzone na forum to daje mu 58,079 dnia spedzonego na forum

Trzecie miejsce to Leszek 1287,7 godziny spędzone na forum 53,65 dnia

Teraz kolejno i to jest naprawde bardzo ciekawe bo widac juz baaardzo duze uzaleznienie niektorych chłopaków w porównaniu do dni jakie przebywają na naszym forum.
Richards 1130,5 godzin 47,1 dnia
Ponti 1025,2 godzin 42,71 dnia :przestraszony:
Bodek 857,7 godzin 35,73 dnia
PawelT 822,2 godzin 34,25 dnia

Dwaj ostatni Panowie baardzo mocno mnie zaskoczyli - naprawde powazne uzależnienie,radzę kupic koszulke Kaca :D
Wielu starszych userów nie ma nawet polowy tego co Wy chłopaki :) - pogratulowac i zgłosic sie do lekarza w celu odkacowienia ;)

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
Postaw piwo autorowi tego posta

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-10-06, 18:08   

ponti wrote:
albo Beny nie wyłacza komputera na noc albo nie wiem sam....

Admin nie śpi ;)

Po prostu gdy mam odpaloną Operę to ZAWSZE mam na pierwszej karcie forum :)

ponti 

generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2008-10-06, 18:19   

Ja w ulubionych mam kolejno :

forum Kaca,COP,Civfanatics,Civ Pitboss,Podforum Fanatyków moda do civ Fall from Heaven,podforum Gotmów na Kacu,Laddera,potem trzy następne stronki o Civ2,3 i 4,a dopiero potem Onet.pl i Youtube :) , stronka o Oblivion i medieval Total War.

Na tapecie mam Budike.... :oczami:

Tfurca Gotmuff

ponti 

Posted: 2008-10-06, 18:22   

:zglupkiem:

Tfurca Gotmuff

maxibaca 

xfire: maxibaca
Helped: 5 times
kapitan  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2008-10-06, 19:44   

a skąd masz te dane :hyhy: bo ciekaw ile ja tu byłem przez 3 lata :cwaniak:

maxibaca 

xfire: maxibaca
Helped: 5 times
kapitan  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2008-10-06, 19:47   Re: Najwięksi maniacy naszego forum :)

ponti wrote:
BENY 1801,8 godziny ... daje to nam 75,075 dnia spędzonego na forum.Czyli ponad dwa miesiace zycia Benego jest przebywaniem przy kompie na naszym forum

:hyhy: :hyhy: a sa jeszcze inne strony i fora :rotfl:

Bodek 

xfire: bodek01
Helped: 7 times
Piwa: 97/1
starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-10-06, 19:47   

Hehehe :)
Siedząc sobie w pracy przed kompem mam otwarte jedno okienko więcej niż powinienem ;)
I czas na forum płynie :D

pawelt 

Helped: 12 times
Piwa: 8/28
generał brygady  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo2  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  I miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2008-10-06, 19:52   

Tak samo ja

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-10-06, 20:15   

maxibaca wrote:
a skąd masz te dane

http://forum.civilization...iewprofile&u=40
http://forum.civilization.org.pl/memberlist.php (Łączny czas wizyt)

maxibaca wrote:
a sa jeszcze inne strony i fora

Dla porównania, na stronce studenckiej która działa równo rok byłem tylko 103 godziny... A jestem tam adminem :wstyd:

wraith 

xfire: wojtekwrocek
Helped: 3 times
Piwa: 3/3
major  Obibok – nie grał od 90 dni  Wygrany jeden GOTM  III miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon 
Posted: 2008-10-06, 20:56   

A oto moja zakładka i to co się zmieściło na niej :)

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2008-10-07, 08:23   

to jakas sciema, bo ja tez mam w pracy otwarte a mam 570h ...pewnie mi sesji nie trzyma, a Wam tak...

Pawel, albo Bodek maja wiecej ode mnie... to raczej niemozliwe :)

pawelt 

Helped: 12 times
Piwa: 8/28
generał brygady  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo2  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  I miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2008-10-07, 08:29   

Cola, tobie na pewno nie trzyma sesja. Jak widzę aktywnych userów, to bardzo rzadko jesteś. Zazwyczaj widzę centa, bodka i benego

Cola 
WTF?

generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2008-10-07, 08:33   

od dzisiaj bede robil odswiez co 5 min ;)

Centurion 

Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-10-07, 08:34   

wystarczy zaznaczyc zapamietaj na stale i gitara ;)

Cola 
WTF?

Posted: 2008-10-07, 08:45   

mam zaznaczone (juz nie pamietam kiedy ostatni raz sie logowalem)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum